Terminarz i tabela Podlaskiej III ligi – druga runda 2014/15


Lp

Data

Gospodarz

Gość

Wynik / uwagi

1

07.II

TS MOSIR Siemiatycze


MLKS Czarni Olecko

EKS Szczypiorniak Ełk

KS Szczypiorniak Dąbrowa Biał

 UKS Jaćwingowie Gołdap

-

23-34


28-30

-

2

21.II

UKS Jaćwingowie Gołdap

KS Szczypiorniak Dąbrowa Biał

MLKS Czarni Olecko

TS MOSIR Siemiatycze

EKS Szczypiorniak Ełk


-

  26-24

  29-21


-

3

07.III

 

EKS Szczypiorniak Ełk

TS MOSIR Siemiatycze

KS Szczypiorniak Dąbrowa Biał

UKS Jaćwingowie Gołdap

MLKS Czarni Olecko

-

31-28

27-14

-

4

21.III

MLKS Czarni Olecko

UKS Jaćwingowie Gołdap


TS MOSIR Siemiatycze

EKS Szczypiorniak Ełk

KS Szczypiorniak Dąbrowa Biał

-

28-37

24-28


-

5

28.III

KS Szczypiorniak Dąbrowa Biał

EKS Szczypiorniak Ełk

UKS Jaćwingowie Gołdap

MLKS Czarni Olecko


TS MOSIR Siemiatycze

-

30-18

20-18


-

 

Tabela II Rundy Podlaskiej III ligi Seniorów

Lp

Kluby

Mecze

Punkty

Bramki

1

KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

8

14

236- 168 (+68)

2

EKS Szczypiorniak Ełk

8

10

228-216 ( + 12 )

3

TS MOSIR Siemiatycze

8

8

205-206 ( - 1)

4

UKS Jaćwingowie Gołdap

8

8

216-221  ( - 5)

5

MLKS Czarni Olecko

8

0

187 -261  (- 74)

 

Najlepsi strzelcy

Lp

Nazwisko i imię

Klub

Bramki

1

Szyszkowski Tomasz

Gołdap

11/10/3/7=31/5=36/8=44/14=58/6=64

2

Jurgilewicz Mateusz

Dąbrowa

7/4/2/14=27/9=36/5=41/8=49/14=63

3

Zdasiuk Grzegorz

Siemiatycze

4/6/6/5=21/6=27/8=35/6=41/6=47

4

Bielecki Damian

Olecko

9/3/6=18/8=26/3=29/7=36/8=44

5

Karbowski Piotr

Gołdap

5/3/7/4=19/6=25/6=31/7=38/5=43

5

Bruszewski Mateusz

Gołdap

5/3/6/5=19/7=26/5=31/2=33/10=43

6

Karczewski Jakub

Ełk

2/9/6/9=26/4=30/9=39/1=40

7

Wierzbicki Szymon

Ełk

8/4/2=14/5=19/7=26/10=36/3=39

7

Sićko Kamil Mateusz

Dąbrowa

6/4/4/6=20/6=26/3=29/5=34/5=39

8

Michnowski Kamil

Olecko

11/5/11/2=29/6=35/3=38

9

Radziwon Filip

Dąbrowa

4/7/2/3=16/4=20/5=25/6=31/4=35

10

Bućko Artur

Ełk

4/4/6=14/6=20/7=27/4=31/3=34

10

Gumieniak Arkadiusz

Siemiatycze

2/6/5/4=17/5=22/4=26/6=32/2=34

11

Porzeziński Maciej

Siemiatycze

2/8/7/11=28/3=31

12

Olendzki Kamil

Siemiatycze

3/3/2/2=10/5=15/3=18/7=25/5=30

13

Czekotowski Krzysztof

Dąbrowa

2/4/6/2=14/5=19/4=23/1=24/3=27

14

Jabłoński Kamil

Ełk

2/2/6/4=14/2=16/1=17/3=20/6=26

15

Godlewski Daniel

Gołdap

5/3/6=14/4=18/3=21/3=24

16

Janicki Filip

Olecko

4/3/5/4=16/1=17/2=19/2=21

16

Słabiński Dawid

Olecko

1/1=2/5=7/11=18/3=21

17

Pstrągowski Piotr

Ełk

4/2/6=12/5=17/3=20

17

Misztal Przemysław

Ełk

3/3/3=9/6=15/2=17/3=20

17

Głębocki Mikołaj

Olecko

3/2/3/2=10/4=14/3=17/3=20

18

Komosa Jarosław

Dąbrowa

3/3/3/3=12/2=14/3=17/1=18

19

Puchłowski Krystian

Gołdap

3/3/4=10/2=12/2=14/1=15/2=17

20

Stefaniuk Mateusz

Siemiatycze

1/5/3=9/3=12/2=14/2=16

21

Górski Krystian

Ełk

1/2/2/4 =9/1=10/3=13/2=15

22

Zapolski Artur

Ełk

4/4/2=10/1=11/1=12/1=13

23

Ługowski Jacek

Siemiatycze

2/2=4/4=8/4=12

23

Cemka Mateusz

Olecko

3/2=5/3=8/3=11/1=12

24

Bekulard Damian

Ełk

1/2/1=4/2=6/5=11

24

Mularczyk Maciej

Olecko

1/2/4=7/4=11

25

Czajkowski Filip

Gołdap

2/3=5/4=9/1=10

26

Stypułkowski Dawid

Dąbrowa

1/3=4/5=9

26

Gorczak Konrad

Dąbrowa

2/3/1=6/2=8/1=9

26

Tokajuk Mirosław

Dąbrowa

1/1/3=5/1=6/2=8/1=9

26

Szuba Mariusz

Siemiatycze

1/3/1=5/1=6/2=8/1=9

27

Pers Sebastian

Dąbrowa

2/6=8

27

Antoszczuk Michał

Siemiatycze

5/1/1=7/1=8

28

Kołdys Jakub

Olecko

3/1/3=7

29

Uściniak Adam

Siemiatycze

1/2/1=4/2=6

30

Klemienia Michał

Dąbrowa

4/1=5

30

Czyż Aleksander

Ełk

4/1=5

31

Olech Janusz Mariusz

Dąbrowa

1/3=4

31

Makarewicz Daniel

Dąbrowa

1/3=4

31

Kozłowski Wojciech

Dąbrowa

2/2=4

31

Benes Hubert

Siemiatycze

1/1/2=4

31

Choroszko Norbert

Gołdap

½=3/1=4

31

Dłużniewski Hubert

Olecko

½=3/1=4

32

Kozycz Damian

Siemiatycze

½=3

23

Kozłowski Tomasz

Olecko

½=3

33

Radzewicz Patryk

Gołdap

1/1=2

33

Porzeziński Kamil

Siemiatycze

2

33

Rzeźnicki Krzysztof

Gołdap

2

33

Daniluk Artur

Siemiatycze

1/1=2

33

Gawrylik Dawid

Dąbrowa

1/1=2

33

Sikorski Damian

Olecko

2

33

Budlewski Rafał

Gołdap

1/1

33

Fiedorowicz Kamil

Ełk

1/1

33

Grudziński Filip

Olecko

1/1=2

34

Kołodziejski Jacek

Olecko

1

34

Rynkiewicz Karol

Olecko

1

34

Weremijewicz Łukasz

Siemiatycze

1

34

Sztuk Mateusz

Gołdap

1

34

Krzykwa Krystian

Gołdap

1

34

Ćwikowski Mieczysław

Gołdap

1

34

Brzuchalski Jakub

Ełk

1

 

MISTRZEM ZOSTAŁ

KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA – SERDECZNE GRATULACJE

 Król Strzelców  – Tomasz Szyszkowski, UKS Jaćwingowie Gołdap – Serdeczne Gratulacje

Świetny  Strzelec   Mateusz Jurgilewicz, KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – Serdeczne Gratulacje

Medale, puchary i nagrody rzeczowe wręczymy podczas turnieju Open w Białymstoku

 

Krzysztof Wieczorek