Terminarz i tabela Podlaskiej III ligi - 2015/16

Lp

Data

Gospodarz

Go¶ć

Wynik / uwagi

1

25.X.

14.XI.

25.X.

MLKS Czarni Olecko

UKS Jaćwingowie Gołdap

TS  Siemiatycze

EKS Szczypiorniak Ełk

KS Bestios Białystok


MOKS Słoneczny Stok Białystok

31-26

26-31


32-16

2

08.XI.

07.XI

07.XI

EKS Szczypiorniak Ełk


KS Bestios Białystok

MLKS Czarni Olecko

MOKS Słoneczny Stok Białystok

TS Siemiatycze

UKS Jaćwingowie Gołdap

37-16


24-23

25-24

3

22.XI.


29.XI

22.XI

UKS Jaćwingowie Gołdap

TS Siemiatycze

MOKS Słoneczny Stok Białystok

EKS Szczypiorniak Ełk


MLKS Czarni Olecko


KS Bestios Białystok

28-31


33-29


22-33

4

06.XII

06.XII


05.XII

EKS Szczypiorniak Ełk

MLKS Czarni Olecko


UKS Jaćwingowie Gołdap

KS Bestios Białystok

MOKS Słoneczny Stok Białystok

TS Siemiatycze

30-28

37-27


22-27

5

20.XII

20.XII

19.XII

TS Siemiatycze

MOKS Słoneczny Stok Białystok

KS Bestios Białystok

EKS Szczypiorniak Ełk

UKS Jaćwingowie Gołdap


MLKS Czarni Olecko

26-33

29-29


37-24

6

16.II.

06.II

07.II

EKS Szczypiorniak Ełk

KS Bestios Białystok

MOKS Słoneczny Stok Białystok

MLKS Czarni Olecko

UKS Jaćwingowie Gołdap

TS  Siemiatycze

34-23

38-16

17-26

7

21.II.

13.II.

19.II

MOKS Słoneczny Stok Białystok

TS Siemiatycze

UKS Jaćwingowie Gołdap

EKS Szczypiorniak Ełk


KS Bestios Białystok

MLKS Czarni Olecko

21-34


25-26

30-27

8

05 III.

 23.III

05.III

EKS Szczypiorniak Ełk

MLKS Czarni Olecko

KS Bestios Białystok

UKS Jaćwingowie Gołdap

TS Siemiatycze

MOKS Słoneczny Stok Białystok

41-33

26-34

31-21

9

12.III.

20. III

16. IV

KS Bestios Białystok

MOKS Słoneczny Stok Białystok

TS Siemiatycze

EKS Szczypiorniak Ełk

MLKS Czarni Olecko


UKS Jaćwingowie Gołdap

28-27

33-38


10-0

10

02. IV

02.IV


03.IV

EKS Szczypiorniak Ełk

UKS Jaćwingowie Gołdap


MLKS Czarni Olecko

TS Siemiatycze

MOKS Słoneczny Stok Białystok

KS Bestios Białystok

 36-31


31-24

24-33

 

Tabela II Rundy Podlaskiej III ligi Seniorów

Lp

Kluby

Mecze

Punkty

Bramki

1

KS Bestios Białystok

10

18

309-238 (+71)

2

EKS Szczypiorniak Ełk

10

16

329-265 (+ 64)

3

TS Siemiatycze

10

12

267-229 ( + 38)

4

MLKS Czarni Olecko

10

8

284- 311 ( - 27)

5

UKS Jaćwingowie Gołdap

10

5

239-283 ( - 44)

6

MOKS Słoneczny Stok Białystok

10

1

226-328 (-102)

 

Komentarz sportowy: 

 

1.      MAMY MISTRZA – BESTIOS BIAŁYSTOK - GRATULUJEMY

2.      Król Strzelców Artur Bućko KURTKĘ HUMMEL otrzymał– GRATULUJEMY

3.      Dziękujemy wszystkim za grę fair play

 

Krzysztof Wieczorek

 

Najlepsi strzelcy

Lp

Nazwisko i Imię

Klub

Bramki

1

Bućko Artur

Ełk

5/12=17/7=24/5=29/13=42/9=51/10=61/5=66/14=80/10=90

2

Jabłoński Kamil

Ełk

3/5=8/2=10/3=13/11=24/10=34/11=45/13=58/6=64/7=71

3

Puchalski Mateusz

Bestios Białystok

4/9=13/8=21/1=22/8=30/9=39/6=45/3=48/9=57/8=65

4

Maksymczuk Norbert

Bestios Białystok

6/5=11/2=13/11=24/3=27/7=34/7=41/7=48/5=53/8=61

5

Fiedorowicz Kamil

Olecko

4/5=9/9=18/6=24/6=30/4=34/3=37/7=44/8=52/5=57

6

Kozycz Sebastian

Siemiatycze

4/4=8/7=15/11=26/6=32/5=37/4=41/5=46/10=56

7

Budlewski Rafał

Olecko

6/2=8/5=13/12=25/3=28/3=31/8=39/8=47/4=51/4=55

7

Ćwikowski Mieczysław

Gołdap

10/6=16/7=23/7=30/5=35/6=41/5=46/9=55

8

Karczewski Jakub

Ełk

7/7=14/2=16/8=24/6=30/6=36/3=39/4=43/7=50

9

Kozycz Kamil

Siemiatycze

5/7=12/4=16/3=19/6=25/2=27/9=36/5=41

10

Zapolski Artur

Ełk

2/7=9/7=16/4=20/4=24/1=25/9=34/1=35/3=38

11

Ołdakowski Jarosław

MOKS Białystok

7/12=19/11=30/7=37

12

Szyszkowski Tomasz

Gołdap

7/4=11/10=21/13=34

12

Bielecki Damian

Olecko

4/4=8/7=15/3=18/9=27/4=31/2=33/1=34

13

Bartoszuk Karol

Bestios Białystok

3/2=5/7=12/6=18/4=22/2=24/3=27/1=28/4=32

13

Słabński Dawid

Olecko

7/4=11/4=15/4=19/3=22/2=24/8=32

14

Stec Wojciech

Bestios Białystok

3/2=5/2=7/5=12/4=16/3=19/4=23/5=28/2=30/1=31

15

Godlewski Daniel

Gołdap

4/3=7/2=9/1=10/7=17/6=23/7=30

16

Poletyło Marcin

Siemiatycze

3/6=9/7=16/4=20/8=28

16

Misztal Przemysław

Ełk

2/2=4/7=11/3=14/2=16/5=21/1=22/3=25/1=26/2=28

17

Zawadzki Miłosz

MOKS Białystok

1/1=2/4=6/2=8/6=14/2=16/1=17/4=21/6=27

18

Górski Krystian

Ełk

1/5=6/3=9/5=14/2=16/4=20/1=21/5=26

18

Uściniak Adam

Siemiatycze

2/3=5/4=9/3=12/3=15/4=19/3=22/4=26

19

Kalinowski Przemysła

Bestios Białystok

2/3=5/9=14/3=17/5=22

19

Jaskurzyński Patrycjusz

Bestios Białystok

2/3=5/4=9/4=13/1=14/2=16/5=21/1=22

19

Żenda Mateusz

Olecko

5/3=8/2=10/3=13/4=17/5=22

19

Borkowski Damian

MOKS Białystok

2/2=4/5=9/1=10/1=11/3=14/3=17/5=22

19

Mróz Karol

MOKS Białystok

5/3=8/4=12/4=16/6=22

20

Kowalczuk Damian

Bestios Białystok

1/3=4/1=5/3=8/4=12/1=13/3=16/5=21

21

Czyż Aleksander

Olecko

1/1=2/4=6/2=8/1=9/4=13/4=17/3=20

21

Puchłowski Krystian

Gołdap

2/8=10/4=14/1=15/1=16/4=20

21

Gołembicki Szymon

MOKS Białystok

1/1=2/1=3/1=4/1=5/4=9/2=11/1=12/5=17/3=20

22

Grudziński Filip

Olecko

1/2=3/1=4/1=5/9=14/3=17/2=19

23

Stefaniuk Mateusz

Siemiatycze

6/5=11/6=17

23

Dworakowski Patryk

MOKS Białystok

2/2=4/2=6/3=9/1=10/1=11/1=12/4=16/1=17

24

Czajkowski Filip

Gołdap

3/1=4/3=7/5=12/4=16

24

Jaroszewicz Michał

Siemiatycze

3/3=6/6=12/4=16

25

Sakowicz Sebastian

Bestios Białystok

5/1=6/2=8/4=12/3=15

25

Kozycz Damian

Siemiatycze

1/6=7/1=8/2=10/4=14/1=15

25

Dziakiewicz Paweł

Gołdap

1/1=2/2=4/6=10/4=14/1=15

26

Sztuk Mateusz

Gołdap

2/3=5/1=6/3=9/1=10/4=14

26

Dąbrowski Kacper

MOKS Białystok

3/1/3=7/1=8/3=11/3=14

27

Kleban Mateusz

MOKS Białystok

4/1=5/1=6/7=13

28

Pstrągowski Piotr

Ełk

4/2=6/4=10/1=11/1=12

28

Radzewicz Patryk

Gołdap

1/2=3/3=6/3=9/3=12

28

Korzeniewski Radosł

Siemiatycze

2/1=3/3=6/5=11/1=12

28

Czyżkowski Cezary

Bestios Białystok

3/1=4/1=5/5=10/2=12

29

Jaworski Maciej

Siemiatycze

2/5=7/1=8/3=11

29

Sobolewski Jakub

Olecko

1/5=6/4=10/1=11

30

Cemka Mateusz

Olecko

2/4=6/4=10

31

Sitek Konrad

Gołdap

1/1=2/1=3/1=4/2=6/1=7/3=10

31

Stasiuk Błażej

Siemiatycze

1/1=2/2=4/2=6/4=10

32

Szwech Robert

Bestios Białystok

2/2=4/2=6/1=7/1=8/1=9

32

Mikowski Patryk

Siemiatycze

3/1=4/3=7/2=9

32

Słabiński Patryk

Olecko

1/4=5/4=9

32

Rzeźnicki Krzysztof

Gołdap

6/1=7/1=8/1=9

32

Krzykwa Krystian

Gołdap

3/3=6/1=7/1=8/1=9

33

Wiśniewski Adam

MOKS Białystok

3/1=4/3=7/1=8

33

Wiski Sebastian

MOKS Białystok

4/2=6/1=7/1=8

33

Stawecki Sebastian

MOKS Białystok

½=3/2=5/3=8

34

Gawza Adam

Bestios Białystok

1/2=3/2=5/2=7

35

Porzeziński Kamil

Siemiatycze

2/2=4/2=6

35

Sacharko Tomasz

MOKS Białystok

2/4=6

35

Bekulard Damian

Ełk

2/4=6

36

Kruczkowski Eryk

MOKS Białystok

5

36

Gumieniak Paweł

Siemiatycze

1/1=2/1=3/1=4/1=5

37

Sadowski Sebastian

MOKS Białystok

3/1=4

37

Szuba Mariusz

Siemiatycze

3/1=4

37

Domel Jakub

Olecko

2/2=4

37

Pietraszewski Jakub

MOKS Białystok

2/2=4

37

Klimczak Mateusz

Ełk

½=3/1=4

38

Żbikowski Daniel

Gołdap

2/1=3

38

Oszako Kacper

Gołdap

1/2=3

38

Michnowski Kamil

Olecko

2/1=3

38

Ćwikowski Tomasz

Gołdap

3

38

Sikorski Michał

MOKS Białystok

3

38

Jegliński Tomasz

Olecko

½=3

39

Dłużniewski Hubert

Olecko

2

39

Czuba Łukasz

MOKS Białystok

2

39

Kołdys Jakub

Olecko

2

39

Jung Jakub

Bestios Białystok

2

39

Zawadzki Sebastian

MOKS Białystok

2

39

Bobryk Sebastian

Bestios Białystok

1/1=2

39

Kotuk Szymon

MOKS Białystok

2

39

Lewicki Mariusz

Bestios Białystok

1/1=2

39

Ołdak Kamil

Gołdap

1/1=2

40

Michalewicz Maciej

Bestios Białystok

1

40

Myszczyński Sebastian

Ełk

1

40

Głębocki Mikołaj

Olecko

1

40

Niesterowicz P/bramkarz

Siemiatycze

1

40

Szymanowski Piotr

MOKS Białystok

1

40

Brzuchalski Jakub

Ełk

1

40

Stypułkowski Tomasz

Ełk

1

40

Lewandowski Marcin

Ełk

1

40

Kazimierski Michał

Gołdap

1